Menu
Your Cart


Paradox alarm sistemleri

Kablolu ve kablosuz alarm sistemi ihtiyaçlarınız için profesyonel çözüm üreten paradox  alarm sistemi ürünleri ile ev ve iş yeri güvenliğinizi hırsızlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz özelliğe sahip paradox alam panelleri 868 Mhz haberleşme frekansına sahiptir. Paradox alarm panellerine kablolu ve kablosuz alarm dedektörü bağlanabilmektedir. Türkiye alarm sistemleri piyasasında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Bir çok kişi  hırsızlığa karşı ev ve iş yeri alarm sistemi  kurulumunda paradox alarm sistemlerini tercih etmektedir. Kanada malı olan paradox alarm ürünleri oldukça kaliteli olup teknik servis hizmeti olarak bayi ve son kullanıcı ağına yeterli teknik destek hizmetini sağlamaktadır. Paradox kablolu alarm paneli ürün gamında 4 bölgeli panel ile başlayıp 192 bölgeye kadar genişleyebilen alarm panelleri bulunmaktadır.


Paradox Alarm Akıllı Ev sistemi çözümleri

Paradox alarm sistemleri ürün gamında akıllı ev sistemi kullanımına uygun bir çok ürün bulunmakta olup alarm paneline takılan ilave kontrol modülleri ile evinizde bulunan birçok elektrikli aleti alarm sisteminiz üzerinde kontrol edebilirsiniz. Özellikle ev kullanıcıları için profesyonel kablosuz alarm sistemi ürün gamıyla hırsızlığa karşı evinizi koruyabilirsiniz.


Marka: Paradox Ürün Kodu: PARADOX SET 1
Paradox 1 pırlı 1 manyetik kontaklı kablolu alarm setiEv ve iş yerinizin hırsızlığa karşı korunması için firmamız tarafından hazırlanmış paradox alarm seti ile hırsızlığa karşı koruma sağlayabilirsiniz. Sisteme ilave edilecek yangın algılama dedektörü, gaz dedektörü, su baskın dedektörü il..
1.369,36TL
Vergiler Hariç:1.160,47TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)