Menu
Your Cart


Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )

Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )
Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )
Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )
Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )
Personel Maaş - Puantaj Takip Yazılımı ( PDKS )

Havalede %3 İndirim

1.000,00TL
Vergiler Hariç: 847,46TL
  • Stok Mevcut: Stok Mevcut
  • Ürün Kodu: GN-PDKS

 Lisanslı Maaş -Puantaj Hesaplaması Yapabilen Personel Takip Programı

İşletmelerde personellerinin giriş ve çıkış saatlerini takip edebilmek için kullana bileceğiniz lisanslı PDKS takip yazılımı ile çalışanlarınız işe kaçta gelip kaçta çıktığını ve ne kadar mesai yaptığını takip edebilir çalışanlarınızın ay sonu alacağı maaş ve fazla mesaiyi otomatik olarak hesaplar ve raporlaya bilirsiniz.

Parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile kullanabileceğiniz giriş çıkış takip yazılımı kurulumu basit olup telefon ile teknik destek verilerek uzak masa üstü bağlantı ile cihaz kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Personel takip programı kurulumunu teknik destek ekibimiz uzaktan bilgisayarınıza bağlanıp yapacak ve programın kurulumuyla ilgili teknik desteği ücretsiz verecektir. 


Personel takip ( PDKS ) Programı nedir ? 

Personel giriş ve çıkışlarını takip etmek için bilgisayara kurulan programlara Personel takip ( PDKS ) programı denir. Yüz tanıma cihazı PDKS programına kurulum aşamasında tanımlanır, belli aralıklar ile tanımlanan yüz tanıma cihazından giriş ve çıkış kayıtlarını çekerek veri tabanına işler. Program yüz tanıma cihazından gelen giriş çıkış bilgilerine göre personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini, kaç saat mesai yaptıklarını ve ay sonu ne kadar maaş alacaklarını hesaplar ve maaş bordrosu olarak listeler.

İşletmelerde personellerinin giriş ve çıkış saatlerini takip edebilmek için kullana bileceğiniz yüz tanıma cihazı lisanslı giriş çıkış takip yazılımı ile çalışanlarınız işe kaçta gelip kaçta çıktığını ve ne kadar mesai yaptığını takip edebilir ve raporlaya bilirsiniz. Personellerinizin maaş ve mesai hesaplamaları otomatik olarak yaptırabilirsiniz. 


PDKS Maaş Takip Yazılımı Özellikleri 

* Türkçe arayüz 

Personel Giriş - Çıkış Takibi

* Personel Devamsızlık Raporlama

Personel özlük bilgisi

Personel Geç Gelme Erken Çıkma Raporu

Personel Maaş Hesaplama 

Personel Mesai Hesaplama 

Personel Fazla Mesai Hesaplama

Tüm Raporların Excell ve PDF Dökümü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi