Menu
Your Cart


Seslendirme Sistemi

Mağaza ses sistemi ile müşterileriniz alışveriş yaparken gün boyu iletişim halinde olabilirsiniz, aynı zamanda mağazanızdaki haberleri, reklam kuşaklarıyla mağaza hakkındaki kampanyalar, indirimleri ve fırsatları size özel hazırlanan Anons ve Jingle’larla müşterilerinize alışveriş yaparken ulaştırabilirsiniz.

Mağaza Ses sistemi kurdururken dikkat etmeniz gereken nokta mağazanızın büyüklüğüdür. Kurulacak sistemin keşfi seslendirme sistemlerinde profesyonel bir kişi tarafından yapılmalıdır. Kullanılması gereken hoparlör sayısı ve amfi seçimi doğru yapılmalıdır. Eğer hoparlör sayınız 6 adetin üzerinde ise hat trafolu amfi ve hat trafolu hoparlör kullanılmalıdır. Hoparlör sayınız 6 adeti geçmiyor ise sistemde power amfi kullanılabilir. Sistemde kullanılan amfi üzerinde mutlaka USB giriş, SD kart okuyucu ve bilgisayardan müzik yayını yapılabilmesi için AUX girişleri olmalıdır. Power amfiler ile stereo ses yayını, hat trafolu amfiler ile mono ses yayını yapılır. Amfi çıkış gücü önemlidir. Mağazada yayın yapılan müzik yada anons sesi rahatsız edici yükseklikte yada duyulmayacak kadar düşük seviyede olmalıdır. Amfi üzerinde mutlaka mikrofon girişi olmalıdır. Sisteme ilave edeceğiniz mikrofon sayesinde anlık indirim bilgileri yada personel çağrı anonsları yapabilirsiniz. Sistemde mikrofon ile anons yapılacak ise amfinin acil anons özelliği olmalıdır. Acil anons özelliği olan amfilerde mikrofon açıldığında müzik yayınını kısarak mikrofon sesini hoparlörlere iletir. Mikrofon kapatıldığında müzik yayınına devam eder.

Okul Ses Sistemi 

Okul ses sistemi kurulumu için gerekli ürün ve malzemeleri online satış sitemizden indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Firmamızdan ücretsiz keşif ve ses sistemi kurulumu danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Cami Ses Sistemi 

Cami ses sistemi kurulumu için gerekli ürün ve malzemeleri online satış sitemizden indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Firmamızdan ücretsiz keşif ve ses sistemi kurulumu danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Kafe Ses Sistemi 

Kafe ses sistemi kurulumu için gerekli ürün ve malzemeleri online satış sitemizden indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Firmamızdan ücretsiz keşif ve ses sistemi kurulumu danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.