Menu
Your Cart


Fabrika Mola Zil Programı

Değerli müşterimiz firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle sipariş etmiş olduğunuz ürün 3 gün firmamızda test edilip tarafınıza kargolanmıştır. Bu test işlemi sayesinde ürün elinize ulaştığında çalışmama durumunu ortadan kaldırılmıştır, fakat bazı ürünlerde taşıma esnasında ürünlerimizin nadirde de olsa arızalandığını gördük. Çalışmayan ürünlerde firmamız siz değerli müşterilerimize en kısa sürede çözüm üretecektir.

Firmamızdan satın almış olduğunuz mola zil saati ürünlerini bilgisayar ile programlanabilmesi için gerekli olan fabrika mola zili programı en güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

İş yeri vardiya – mola zil sistemi programı, siz değerli müşterilerimiz için sürekli en güncel versiyonu sitemizden yayınlanmaktadır. Fabrika mola zil saati programı kullanımı basit olup kendiniz kolaylıkla kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum esnasında firmamızdan ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

!!! ÖNEMLİ !!!

Cihaz  ayar programlaması yapılırken Elektrik soketi bağlantısı takılı olmamalıdır. Cihaz elektrik bağlantısını yapmayın.

Programlama bittikten sonra ayarlar kaydedilip Usb kablo cihazdan çıkartılmalıdır.

Usb kablo takılı iken cihaz çalışmaz. 

Yeni Versiyon Genesis Mola Zili Bilgisayar Programı

Güncel Fabrika mola zil programı indirmek için tıkla 

Fabrika Mola Zili Programlama Videosu 


Fabrika Mola Zili Bağlantı Videosu


Fabrika Mola Zili Bağlantı Şeması

 


Fabrika Mola Zili Kontaktör Bağlantı Videosu


Fabrika Mola Zili Kontaktör Bağlantı Şeması


Ürün kurulumu esnasında 0531 781 41 35 telefondan teknik destek alabilirsiniz. 

İş Yeri Mola Zil Sistemleri

Fabrika Mola Zil Saati Seti  ( Tek Motorlu Sirenli Set )
Trend -7 %
İş yerlerinde  mesai başlangıç ve bitişlerinde otomatik olarak zil çaldırmak istenir ise vardiya - paydos mola zil saati kullanılmalıdır. Günümüz..
3.350,00TL 3.600,00TL
Vergiler Hariç:2.791,67TL
Fabrika Mola Zil Saati Seti Tek Çanlı Set
Trend -9 %
İşletmelerde  mesai başlangıç ve bitişlerinde otomatik olarak zil çaldırmak istenir ise paydos mola zil saati kullanılmalıdır. Günümüzde bir çok ..
2.900,00TL 3.200,00TL
Vergiler Hariç:2.416,67TL
Fabrika Mola Zil Saati Seti (  İki Çanlı Set )
Trend -8 %
İşletmelerde  mesai başlangıç ve bitişlerinde otomatik olarak zil çaldırmak istenir ise paydos mola zil saati kullanılmalıdır. Günümüzde bir çok ..
3.500,00TL 3.800,00TL
Vergiler Hariç:2.916,67TL
Paydos - Mola Zil Kontrol Ünitesi
Trend
Fabrikalarda mesai başlangıç ve bitişlerinde otomatik olarak zil çaldırmak istenir ise paydos mola zil saati kullanılmalıdır. Günümüzde bir çok işletm..
2.250,00TL
Vergiler Hariç:1.875,00TL